O nas

Jako pierwsi w Toruniu i w regionie w 2015 roku stworzyliśmy Studio Treningów EMS oraz kameralne, profesjonalnie wyposażone miejsce, w którym realizujemy cele naszych klientów i z powodzeniem je prowadzimy. Właśnie dzięki doświadczeniu wypracowane przez nas metody treningowe, doskonała znajomość sprzętu, na którym pracujemy powodują, że osiągamy znaczące sukcesy, ponieważ w naszym studio to KLIENCI są priorytetem. Metoda EMS w krótkim czasie skradła serca naszych podopiecznych. Dodatkowym atutem jest to, że Klient będąc sam na sam z trenerem czuje się komfortowo i bezpiecznie.
Nasze studio zlokalizowane jest w prestiżowym biurowcu Kościuszko Business Point, gdzie oprócz naszego studia można skorzystać w usług renomowanych salonów, takich jak Michalczyszyn Hair oraz DermaSkin. Komfort i wygoda ćwiczących to podstawa, dlatego wnętrza SpeedFit zostały zaprojektowane tak, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.


Nasza ekipa

Agnieszka Kaczor

Piękna twarz toruńskiego fitnessu, która bardziej niż polubienia na portalach społecznościowych ceni sobie prawdziwe relacje z ludźmi. Mimo młodego wieku, ma już prawie 15 lat doświadczenia. Od ponad dekady rozwija się, szkoli i pracuje z ludźmi, którzy wiedzą jak istotny jest zdrowy styl życia. Agnieszka to prawdziwy wulkan energii, kobieta obdarzona pasją i determinacją, abyś łatwiej osiągał swój cel. Zero nudy, zero rutyny, sto procent profesjonalizmu doprawionego szczyptą improwizacji i zaskoczenia – to jej przepis na idealny trening dla Ciebie.

Krzysztof Kaczor

Były oficer Wojska Polskiego. Dowódca w Szkole Oficerskiej. Przez lata sprawność fizyczna była dla niego priorytetem, nie tylko z racji wykonywanego zawodu. Jest dowodem na to, że po 40-tce można czuć się, wyglądać i być sprawnym jak 20 latek! Doświadczenie, opanowanie i spora dawka humoru to jest to, na co mogą liczyć ćwiczący z Krisem.

Karolina Yudin

Sport w jej życiu obecny jest od zawsze.
W dzieciństwie związana z koszykówką, w dorosłym życiu z siatkarzem. Dzięki licznym podróżom miała okazję uczyć się, trenować i czerpać inspiracje od wielu bardzo różnorodnych osobowości. Otwartość na drugiego człowieka, zawsze pozytywne nastawienie i ciężka praca
to składowe sukcesu.