EMS O NAS OFERTA GALERIA KONTAKT WSPÓLPRACA I

Szanowni Państwo

Zapraszamy do grona naszych partnerów biznesowych. Gwarantujemy wsparcie i zapewniamy pomoc. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie dla Państwa satysfakcjonująca i zyskowna.

 

SpeedFit Polska ma na celu tworzenie prestiżowych klubów, w których oferujemy efektywny trening w ciągu 20 minut pod czujnym okiem wykwalifikowanych i certyfikowanych trenerów, którzy spełnią Państwa potrzeby związane z poprawą sylwetki i kondycji fizycznej. Tworzenie komfortowych miejsc i gwarantowanie klientom intymnej atmosfery jest naszym priorytetem. Wykorzystanie najnowszych technologii daje naszym klientom spektakularne efekty w krótkim czasie. Profesjonalizm, zaangażowanie i ciągłe doskonalenie jest naszą sprawą nadrzędną. Pragniemy, żeby pasja przełożyła się na biznesowy sukces.

 

Osoby dla których znajomość najnowszych technologii nie jest obca i dla których dbanie o doskonałą formę oraz prowadzących zdrowy tryb życia jest rzeczą naturalną, zapraszamy do współpracy. Mamy możliwość rozwijania nowoczesnej formy treningu jakim jest niewątpliwie EMS.

 

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, z inicjatywą, chcących prowadzić własny biznes - my oferujemy taką możliwość.

 

CO OFERUJEMY?

 

  • Certyfikat Trainer EMS JustFit.
  • Prowadzenie klubu pod szyldem znanej i cenionej marki.
  • Dostęp do wysokiej jakości produktów, sprawdzonych na świecie.
  • Zaangażowanie profesjonalistów z branży – szkolenie z zakresu prowadzeniu treningu personalnego, profesjonalną obsługą klienta oraz sprzedażą usług fitness.
  • Ciągłe wsparcie w zakresie prowadzenia klubu.
  • Pomoc w zakresie urządzanie i funkcjonowania studia.
  • Możliwości wypracowania wysokich zarobków.
  • Korzystne warunki zakupu sprzętu oraz wyposażenia.

 

KOGO SZUKAMY?

 

W SpeedFit tworzymy warunki pracy, które gwarantują ciągły rozwój, ułatwiają doskonalenie swoich umiejętności oraz współdziałanie. Priorytetem współpracy jest szczerość, komunikacja i indywidualne podejście do każdej osoby.

 

Profesjonalizm oraz zaangażowanie w pracy jest najważniejszą dewizą.

 

Poszukujemy trenerów, fizjoterapeutów i instruktorów fitness chcących rozwijać nowatorską metodę treningu EMS na terenie całej Polski.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

 

 

 

SpeedFit

87-100 Toruń ul. Kościuszki 71

tel.+48 737 722 808 ; +48  509 269 196

email: biuro@justfitart.pl

www.justfitart.pl

Czynne :

poniedziałek - piątek 

budynek - Kościuszko Business Point  - parter