BEZPIECZEŃSTWO

EMS
Dlaczego trening EMS jest tak bezpieczny?
Bezpieczeństwo EMS, które gwarantujemy jest dla nas priorytetem. Podczas treningu EMS nasze mięśnie są bezpośrednio stymulowane impulsami elektrycznymi. Pozwala to znacznie ograniczyć ryzyko związane z kontuzjami. Brak zewnętrznych obciążeń czyni trening EMS bezpiecznym dla ścięgien i stawów. Do każdego Klienta mamy indywidualne podejście. Trening EMS rozpoczyna się szczegółowym wywiadem. Ułatwia to naszemu dobrze wyszkolonemu i doświadczonemu personelowi dobranie indywidualnego planu treningowego. Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania. Następnie nasi trenerzy przygotowują sprzęt i pomagają Klientowi odpowiednio go nałożyć. Nasz zespół czuwa podczas każdego treningu i monitoruje Państwa postępy. W związku z czym bezpieczeństwo EMS jest bezdyskusyjne.   Gwarantujemy czystość i higienę. Dlatego też elektrody pokryte są antybakteryjną powłoką z mikro-włókien.

Metoda EMS jest całkowicie bezpieczna dla stawów, ponieważ nie obciąża ich dodatkowym, ciężkim sprzętem, takim jak, np. ważąca kilkadziesiąt kilogramów sztanga. Ponadto, trening EMS z założenia polega na wykonywaniu podstawowych, prostych ćwiczeń znanych każdemu. Ćwiczenia nie obciążają niepotrzebnie kręgosłupa. Wręcz, dzięki specjalistycznemu sprzętowi, stabilizują go wzmacniając mięśnie wokół niego. Co z kolei gwarantuje tym samym bezpieczeństwo i komfort treningu.

EMS często wykorzystuje się w rehabilitacji po to, aby szybciej powrócić do pełnego zdrowia i aktywności fizycznej. Trening EMS odbudowuje mięśnie, redukuje odleżynowe bóle mięśniowe oraz zwiększa krążenie krwi. Co ważne, EMS nie obciąża dodatkowo osłabionego organizmu.

Kup teraz konsultacje lub trening

Speedfit Toruń Facebook Speedfit Toruń Instagram