BLOG

O NAS

Dowiedz się więcej o EMS

CO TO JEST EMS?

EMS – Electrical Muscle Stimulation – jest metodą elektrostymulacji mięśni. Jest bezpieczna, zbadana klinicznie, bezinwazyjna i niefarmakologiczna. Liczne badania naukowe udowadniają, że elektrostymulacja mięśni jest najefektywniejszą metodą treningową, rehabilitacyjną oraz ogólnorozwojową w XXI wieku.

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Trening EMS to jedna z najskuteczniejszych metod treningowych pozwalająca zrzucić zbędne kilogramy. Dzięki temu, że elektrostymulacja działa praktycznie na całe ciało, zapotrzebowanie na energię podczas tego rodzaju wysiłku jest ogromne. Jedna intensywna sesja treningowa EMS pozwoli na spalenie aż od 500 do 1200 kalorii. I to w zaledwie 20 minut.

EFEKTYWNOŚĆ EMS

Efektywność metody EMS jest niezaprzeczalna. Już 20 minutowy trening EMS odpowiada 60-90 minutowej sesji treningowej w tradycyjnej siłowni! Dlatego też wystarczą tylko 2 treningi EMS w tygodniu, aby cieszyć się efektami trzy razy szybciej  niż przy standardowych formach treningu. W związku z czym prędzej osiągniesz założone cele.

BEZPIECZEŃSTWO EMS

Bezpieczeństwo EMS, które gwarantujemy jest dla nas priorytetem. Podczas treningu EMS nasze mięśnie są bezpośrednio stymulowane impulsami elektrycznymi. Pozwala to znacznie ograniczyć ryzyko związane z kontuzjami. Brak zewnętrznych obciążeń czyni trening EMS bezpiecznym dla ścięgien i stawów.

CZAS

Kiedy jednoczesne angażujemy wszystkie największe partie mięśniowe skracamy czas treningu do 20 minut! To idealne rozwiązanie dla zabieganych, zapracowanych ludzi, którzy mimo natłoku obowiązków nie chcą rezygnować ze zdrowego trybu życia. Po co spędzać parę godzin w siłowni kiedy można się umówić na szybki, bezpieczny i indywidualny trening z trenerem.

Ćwiczenie w domu

Często w przypływie motywacji i chęci do zmian kupujemy sprzęt sportowy… bo zaczniemy regularnie ćwiczyć w domu! Szybko okazuje się jednak, że repertuar ćwiczeń wyczerpał się już na drugim treningu. Krzysztof nadchodzi z pomocą i prezentuje wszystkim tym, którzy jeszcze nie zdecydowali się na współpracę z trenerem (do czego gorąco namawiamy!) świetne ćwiczenie na górną połowę ciała.

Napisz do nas!

Speedfit Toruń Facebook Speedfit Toruń Instagram