CO TO JEST EMS?

EMS
Dowiedz się więcej o EMS
EMS – Electrical Muscle Stimulation – jest metodą elektrostymulacji mięśni. Jest bezpieczna, zbadana klinicznie, bezinwazyjna i niefarmakologiczna. Liczne badania naukowe udowadniają, że elektrostymulacja mięśni jest najefektywniejszą metodą treningową, rehabilitacyjną oraz ogólnorozwojową w XXI wieku.

EMS

Dla KOGO?

Treningi EMS przeznaczone są dla osób ceniących własny czas, które chcą wzmocnić własne ciało oraz poprawić kondycję i cały wygląd sylwetki.
Ze względu na korzyści i bezpieczeństwo treningi EMS poleca się każdej osobie, która chce zadbać o swoje ciało i zdrowie. Metoda EMS będzie idealna również dla osób z nadwagą, niewysportowanych czy mających obawy o znaczne obciążenie stawów i kręgosłupa, które ma miejsce podczas tradycyjnego treningu. Elektrostymulację polecamy również tym, którzy uprawiają sport rekreacyjnie, jak i sportowcom wyczynowym chcącym poprawić swoje wyniki.

Kup teraz konsultacje lub trening

EMS
Dowiedz się więcej o EMS
Ogromną zaletą EMS jest fakt, iż najważniejsze grupy mięśniowe są stymulowane jednocześnie, więc trening zajmuje tylko 20 minut. Tak więc metoda EMS zdecydowanie przeważa nad tradycyjnymi treningami, którym musimy poświęcić dużo więcej czasu. Elektrostymulacja wzmacnia wszystkie mięśnie stabilizujące, które są odpowiedzialne za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała. Dzięki takim ćwiczeniom zredukujemy tkankę tłuszczową, zmniejszymy cellulit. Poprawimy ogólną kondycję fizyczną, a nasza skóra będzie ujędrniona. Przewagą EMS nad tradycyjnym treningiem na siłowni jest fakt, że podczas ćwiczeń w kamizelce nie obciążamy stawów i kręgosłupa. Trening EMS pozwoli nam szybko i efektownie zbudować masę mięśniową. Impulsy wysyłane podczas treningu EMS docierają również do głębiej położonych włókien mięśniowych. Przyczynia się do ich wzmocnienia 5 razy szybciej niż przy standardowych ćwiczeniach. Ma to doskonały wpływ na tak powszechny w obecnych czasach ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa wynikający z osłabionych mięśni grzbietowych/szkieletu mięśniowego i mięśni głębokich.

EMS

INNOWACJA

Bezprzewodowa technologia EMS jest innowacyjnym, efektywnym i, przede wszystkim, bezpiecznym treningiem całego ciała. Na dodatek trwającym dużo krócej niż standardowe ćwiczenia. Metoda EMS wykorzystuje impuls elektryczny wysyłany z systemu komputerowego za pomocą kanału Wi-Fi do specjalnego kostiumu. Osoba, która ma na sobie kamizelkę wykonuje poszczególne ćwiczenia zgodnie z poleceniami trenera. Podczas treningu EMS odczuwa się stymulację aż 12 podstawowych grup mięśniowych jednocześnie.
Speedfit Toruń Facebook Speedfit Toruń Instagram