REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

EMS
Chcesz pozbyć się zbędnego tłuszczu?
Redukcja tkanki tłuszczowej to Wasz cel? Chcecie spalić zbędny tłuszcz? Mamy dla Was rozwiązanie. Metoda EMS, którą proponujemy jest do tego idealna. Trening EMS to jedna z najskuteczniejszych metod treningowych pozwalająca zrzucić zbędne kilogramy. Dzięki temu, że elektrostymulacja działa praktycznie na całe ciało, zapotrzebowanie na energię podczas tego rodzaju wysiłku jest ogromne. Jedna intensywna sesja treningowa EMS pozwoli na spalenie aż od 500 do 1200 kalorii. I to w zaledwie 20 minut. Jeśli Waszym celem jest redukcja tkanki tłuszczowej to dobrze trafiliście. W naszym studiu będziecie wykonywali głównie ćwiczenia wielostawowe, które charakteryzują się dużym wydatkiem energetycznym oraz sporym zapotrzebowaniem na tlen. Jest to idealne połączenie, żeby spalić zbędny tłuszcz. Postaramy się zbudować wydolność, na podstawie której będziemy mogli zwiększać intensywność treningu.

Trening EMS pozwala na rozkręcenie metabolizmu na wysoki poziom bez konieczności korzystania z trudnych i skomplikowanych zadań. Dzięki temu, nie musisz martwić się o to, że nie dasz rady!! Poza tym Twoje stawy i kręgosłup na tym nie ucierpią, ponieważ nie będziemy korzystać z obciążenia zewnętrznego.

Chcesz stracić zbędne kilogramy? Spróbuj treningu EMS w naszym studio i przekonaj się ile energii można stracić w zaledwie 20 minut.

Dzięki elektrostymulacji możliwe jest spalenie nawet do 1200 kcal podczas jednego treningu, dzięki czemu spalimy przeszkadzający nam poziom tłuszczu. Redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się do 3 razy szybciej niż przy tradycyjnych treningach. Średnia redukcja tłuszczu już po 4 treningach wynosi 4%. U osób powyżej 65. roku życia odnotować można spadek aż o 6,8%, a u osób z nadwagą o 9%.

Kup teraz konsultacje lub trening

Speedfit Toruń Facebook Speedfit Toruń Instagram